Preskoči na glavno vsebino

ZAPOSLITEV

Podjetje Rosenbauer d.o.o. je podjetje z dolgoletno tradicijo v proizvodnji gasilskih vozil, nadgradenj in komponent namenjenih za domači in tuji trg. Smo hčerinsko podjetje avstrijskega koncerna, vodilnega na področju proizvodnje požarno varnostne opreme. Na sedežu podjetja v Gornji Radgoni izdelujemo gasilska vozila, hkrati pa se ukvarjamo tudi s prodajo in servisom gasilske opreme in vozil gasilskim enotam ter ostalim pripadnikom zaščite in reševanja.

K sodelovanju vabimo motiviranega kandidata, ki ga veseli delo na področju proizvodnje gasilskih vozil.

Več o podjetju: http://www.rosenbauer.si/

CNC OPERATER (M/Ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

▪ Samostojna izdelava komadov in izrezov na različnih CNC strojih, samostojno upravljanje in kontroliranje strojev za proizvodnjo izdelkov,
▪ samostojno sestavljanje komponent ali delov v različne vrste izdelkov v skladu z natančno določenimi postopki,
▪ opravljanje vzdrževalnih del na strojih in napravah,
▪ preverjanje kvalitete izdelkov,
▪ delo na obdelovalnih strojih,
▪ zajemanje ur in materiala ter druge dokumentacije.

ZAHTEVE IN PRIČAKOVANJA

▪ srednja strokovna, poklicna izobrazba,
▪ delovne izkušnje: 1 leto na podobnem delovnem mestu,
▪ veselje do timskega dela,
▪ zaželena osnovna raven znanja nemškega jezika.

NUDIMO

▪ redno in stabilno delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja pogodbe za nedoločen čas,
▪ obilo strokovnih izzivov,
▪ prijetno delovno vzdušje v mladi, razvojno in strokovno naravnani ekipi,
▪ stimulativno redno plačilo.

Vabimo kandidate, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete ne elektronski naslov hr-radgona@rosenbauer.com najkasneje do 19.06.2021.

KRAJ DELOVNEGA MESTA: Gornja Radgona

MONTAŽER (M/Ž)

Montažna dela in varjenje:

- samostojno opravljanje različnih montažnih del v proizvodnji (vijačenje, kovičenje, lepljenje, fugiranje),
- varjenje plošč iz polipropilena, sestava v končni produkt - rezervoar za vodo,
- pripasovanje poliestrskih delov,
- upoštevanje predpisov in standardov.

Strojna dela:

- samostojno upravljanje in kontroliranje strojev za proizvodnjo izdelkov,
- samostojno sestavljanje komponent ali delov v različne vrste izdelkov v skladu z natančno določenimi postopki.

- srednja strokovna, poklicna izobrazba,
- delovne izkušnje so zaželene, niso pa pogoj,
- zaželeno poznavanje gasilskih vozil,
- veselje do timskega dela,
- zaželena osnovna raven znanja nemškega jezika, ni pa pogoj.

NUDIMO

redno in stabilno delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja pogodbe za nedoločen čas, - obilo strokovnih izzivov, - prijetno delovno vzdušje v mladi, razvojno in strokovno naravnani ekipi, - stimulativno redno plačilo.

Vabimo kandidate, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov hr-radgona@rosenbauer.com najkasneje do 19.06.2021.

LIČAR (M/Ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

- sprejem in pregled delovne dokumentacije (delovni nalog, načrt, tehnološki postopek, material,….)
- samostojna priprava in mešanje barv v mešalni bateriji, zagotavljanje viskoznosti kot jo predpiše proizvajalec
- izvajanje najzahtevnejših raznovrstnih ličarskih del (priprava površine pred barvanjem s pranjem in kitanjem ter brušenjem, čiščenje odvarkov, večslojno brizganje prekrivnih lakov na nivoju avtomobilske industrije, izvajanje delnih nanosov)
- skrb za čistočo in urejenost delovnega mesta, delovnih pripomočkov in osebnega orodja (čiščenje orodja za barvanje dnevno, čiščenje lakirne kabine in okolice 1x tedensko)

ZAHTEVE IN PRIČAKOVANJA:

- Srednja strokovna, poklicna izobrazba,
- zaželena osnovna raven znanja nemškega jezika.

NUDIMO:

- Redno in stabilno delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja pogodbe za nedoločen čas,
- obilo strokovnih izzivov,
- prijetno delovno vzdušje v mladi, razvojno in strokovno naravnani ekipi,
- stimulativno redno plačilo.

Vabimo kandidate/-ke, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov hr-radgona@rosenbauer.com do 23.06.2021.

LEAN MANAGER (M/Ž)

GLAVNE NALOGE IZBRANEGA KANDIDATA:

  • Uvajanje modelov in mehanizmov za izboljšanje učinkovitosti proizvodnih procesov ter poslovne politike, vizije in strategije,
  • razvoj in implementacija strategije izboljšav skupaj z vodstvom podjetja ter proaktivna podpora vodjam in managementu,
  • vzpostavitev vodenja in nadzor učinkovitosti,
  • razvoj, izvajanje in spremljanje standardiziranih vitkih procesov, orodij/metod in KPI,
  • vodenje, načrtovanje in izvajanje projektov optimizacije,
  • priprava poročil in analiz ter izvajanje delavnic in tečajev o metodah vitke ali LEAN organizacije,
  • priprava načrta strateškega in operativnega razvoja LEAN managementa,
  • sodelovanje in spremljanje uvedbe procesov LEAN proizvodnje,
  • izdelava delovnih navodil,
  • izdelava Layout podjetja.

 OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • Zaključena najmanj V. stopnja izobrazbe tehnične oz. druge ustrezne smeri,
  • delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih,
  • poznavanje metod in orodji vitke proizvodnje in delovanja proizvodnih procesov,
  • izkušnje z vodenjem projektov in analitično uvajanje najboljših praks v poslovni proces,
  • suvereno vodenje ter odlične organizacijske in komunikacijske veščine,
  • samodisciplina, odgovornost, natančnost in proaktivnost,
  • aktivno znanje nemškega jezika.

IZBRANEMU KANDIDATU NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas v mednarodno priznanem in inovativnem podjetju,
  • možnost samostojnega vodenja projektov,
  • interdisciplinarno in dinamično delovno okolje,
  • možnost sodelovanja s svetovnimi strokovnjaki iz različnih področij,
  • osebnostni in karierni razvoj,
  • konkurenčno in stimulativno plačilo.

Vabimo kandidate/-ke, ki v celoti izpolnjujete navedene razpisane pogoje, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov hr-radgona@rosenbauer.com najkasneje do 17.07.2021.

© 2014 - 2021 Rosenbauer d.o.o. Vse pravice pridržane. | Pravno obvestilo | Splošni pogoji poslovanja | Piškotki
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...
Strinjam se